ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY.

Chojnów, dn. 17.12.2015 r. ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej, 59-225 Chojnów, ul. T. Kościuszki 30 Dotyczy rozpoznania cenowego zamówienia na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej z podziałem na zadania Zamawiający wybrał jako najkorzystniejszą ofertę na zadania: Oferta nr 3 na Zadanie nr 1 (Różne produkty spożywcze) na zadanie nr 4, (Produkty mleczarskie), na Zadanie nr 6 (Ryby świeże przetworzone), Zakład Handlu i Usług „KAMA” Paweł Kaczan, Łaszczyn 25A, 63-900 Rawicz Oferta nr 5 na Zadanie nr 2 (Produkty zwierzęce i produkty mięsne), Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe – Stanisław Wysocki, ul Niepodległości 42, 58-303 Wałbrzych Wybrano oferty z najniższą ceną Na zadanie nr 1 wpłynęło 8 ofert, na zadanie nr 2 wpłynęły 3 oferty. Dyrektor szkoły Mariusz Szklarz

2015-12-18 21:40

Stypendiada Wczesnoszkolna.

W ubiegłym tygodniu zakończyły się zmagania uczniów naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna”. W czterech konkursach: czytelniczym „Abecadło”, ortograficznym „Ortografek”, matematycznym „Plusik” oraz plastycznym „Plastuś”, w sumie wzięło udział 103 uczniów z klas II i III. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników. Zdjęcia i tekst p. K. Jędraszczyk.

2015-12-15 22:00

Odwiedziny górników w klasie IA i IIA.

Z okazji obchodzonego niedawno Dnia Górnika naszą szkołę odwiedzili dwaj górnicy pan Grzegorz Andrzejewski oraz pan Krzysztof Wilk. Zaproszeni goście podczas spotkań z uczniami opowiadali o codziennej pracy górnika, zaprezentowali swoje stroje galowe oraz wyjaśnili znaczenie Barbórki i tradycji górniczych. Uczniowie bardzo chętnie słuchali wystąpień zaproszonych gości oraz na zakończenie otrzymali drobne upominki. Zaproszonym gościom bardzo serdecznie dziękujemy. Zdjęcia i tekst p. K. Jędraszczyk.

2015-12-15 21:58

Dziękujemy za serce.

W miesiącu grudniu Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki zorganizowały Szkolną Zbiórkę Żywności. W akcji wzięły udział wszystkie klasy. Na wyróżnienie zasługują rodzice uczniów klas pierwszych, a w szczególności I a, która pozyskała 120 kg żywności. Dzięki temu udało się zgromadzić następujące produkty: mąka 112 kg, cukier 80 kg, makaron 50 kg, kasze 60 kg, ryż 67 kg, płatki do mleka (różne) 12 kg, konserwy i przetwory 50kg, herbata i słodycze 47 kg, przyprawy, zupy i sosy w proszku 6 kg, mleko 20 litrów, olej 32 litry, margaryna i inne 4 kg, soki 4 litry, sól 10 kg, inne pojedyncze produkty. Obdarowano 16 rodzin uczniów naszej szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, pamięć o potrzebujących, a przede wszystkim za przekazane produkty spożywcze. Te dary stanowią wielkie znaczenie w budżetach obdarowanych rodzin. Oprócz produktów spożywczych otrzymaliśmy również zabawki, odzież, obuwie, środki piorące, środki higieniczne a nawet wózek dziecięcy. Przyczynili się w ten sposób do naszej akcji pracownicy EGF Centrum Odszkodowań Sp. z.o.o. w Legnicy. Ich ofiarność zasługuje na szczególne wyróżnienie gdyż podjęli wyzwanie, chociaż nie są bezpośrednio zaangażowani w życie naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy w imieniu obdarowanych za przekazane rzeczy. Zdjęcia i tekst Urszula Bisiorek.

2015-12-15 21:56

Warsztaty - kartka świąteczna.

Dzisiaj na zaproszenie klasy I d, gościła u nas w szkole pani Elwira Kądziołka z MOKSiR w Chojnowie. Pani Elwira prowadzi zajęcia teatralne i plastyczne. W naszej klasie przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia plastyczne. Poznaliśmy wywodzącą się z Holandii sztukę wykonywania wzorów z kolorowych, nachodzących na siebie pasków papieru w taki sposób, aby środek wzoru tworzył irys - kształt przypominający przysłony fotograficznej. Wykonaliśmy kartki świąteczne, a niesamowite efekty naszej pracy można podziwiać w sali 38 w klasie :). Dziękujemy pani Elwirze za bardzo ciekawe spotkanie i zaproszenie na kolejne zajęcia – tym razem w Domu Kultury. Tekst i zdjęcia w galerii - Joanna Godecka

2015-12-14 18:02