Pierwsze karty SKO

We wrześniu tego roku szkoła przystąpiła do programu oszczędzania SKO. W dniu dzisiejszym zostały wręczone pierwsze karty dla uczniów oraz kody dostępu do kont uczniowskich przez pracownika banku PKO BP – p. Agnieszkę. Wszyscy, którzy chcą przystąpić do programu proszeni są o zgłaszanie się do p. Anny Iwanickiej lub do swoich wychowawców.

2012-11-06 18:32

Wycieczka kl. Vb i VIa.

Uczniowie klasy Vb i VIa pod opieką swoich wychowawczyń oraz niektórych rodziców zwiedzili Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie oraz muzeum przy jaskini.

2012-10-29 20:46

Przedstawienie klasy IIIb.

Klasa IIIb od opieką swojej wychowawczyni - p. B. Kruk przygotowała dla uczniów klas I-III dwa przedstawienia: o bezpieczeństwie na drodze oraz o jesieni. Pani pedagog przedstawiła również program, który jest realizowany w szkole - Smok Mądragon daje radę.

2012-10-27 21:19

Projekt "Niebieskie paliwo"

Klasa IIIb realizuje projekt związany z czystymi źródłami energii.

2012-10-27 21:14

Z życia klasy Ia.

Aktualności z życia klasy Ia.

2012-10-27 21:12