Roboty w klasie IIIb.

Uczniowie klasy IIIb przygotowali modele robotów. Po wystawie w szkole odwiedziły one Gimnazjum nr 2.

2012-11-28 21:42

Czas Andrzejek.

Z okazji zbliżających się Andrzejek klasa Ia miała swoją zabawę, a klasa IIIa wróżby przygotowane przez p. Katarzynę.

2012-11-28 21:39

Lekcja patriotyzmu w klasie IIIa.

Z okazji święta 11 listopada klasa IIIa ze swoją wychowawczynią zaprosiła klasę Ia i zaprezentowała inscenizację związaną ze Świętem Niepodległości.

2012-11-28 21:35

Zaczarowany świat bajek

Pani M. Lis zaprezentowała dzisiaj pierwszakom "Zaczarowany świat bajek". Dzieci podczas kolorowego przedstawienia poznały często spotykanych bohaterów książek, regulamin wypożyczania, odpowiadały na zagadki. Przedstawienie przygotowała p. Lis i dzieci z Koła Przyjaciół Biblioteki.

2012-11-27 18:28

Konkurs krasomówczy w Złotoryi

W dniu dzisiejszym w przyjaznych murach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Złotoryi odbył się Powiatowy Konkurs Krasomówczy dla uczniów klas I-III. Nasza szkołę reprezentowały uczennice klasy IIIa: Julia Musiał i Oriana Kulpińska. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, by spośród 17 uczestników konkursy wybrać tych najlepszych. Po obradach i chwilach napięcia okazało się, że I miejsce ex aequo zajęła Oriana prezentująca książkę Macieja Orłosia „Kuba i Mela”. Oriana i Julka nagrody otrzymały z rąk dyrektora SP1 – p. Bożeny Kraski. Gratulacje dla uczestników i nagrodzonych oraz podziękowania dla organizatorów.

2012-11-21 21:04