Wycieczka do Doliny Bobru.

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza z planowanych wycieczek organizowanych w ramach programu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji". Nasza szkoła jest jedną z niewielu dolnośląskich szkół realizujących ten program. Oprócz wycieczek planowane są wyjazdy do Multicentrum oraz realizowane dodatkowe zajęcia z uczniami.

2010-11-26 22:15

Nowe prace w galerii Na Piętrze.

W galerii Na Piętrze zostały zaprezentowane nowe prace uczniów z klasy Ib, IIa i IIIb. Zapraszamy ich oglądania.

2010-11-26 22:12

Witaminy w szkole - marchewka. Dzień pomarańczowy.

Kolejny - ostatni dzień akcji witaminowej dla klas IV-VI. Dzisiaj - marchewka. I kolor pomarańczowy jako obowiązujący w szkole. Samorząd Uczniowski razem z radą rodziców i szkolną pielęgniarką przygotował dzisiaj dla uczniów klas starszych smaczne marchewki. Obowiązkowym dodatkiem do dzisiejszego stroju były pomarańczowe elementy. W przyszłym tygodniu - zakończenie akcji.

2010-11-24 17:55

Witaminy w szkole- soki. Dzień żółty.

W dniu dzisiejszym w szkole królował kolor żółty. W ramach akcji "Witaminy w szkole" organizowanej przez Samorząd Uczniowski, Radę Rodziców i szkolną pielęgniarkę rozdawane były dzisiaj dla dzieci z klas IV-VI kartoniki z sokiem owocowym. No i obowiązkowym kolorem był dzisiaj dlatego kolor żółty. W przyszłym tygodniu - marchewki i kolor pomarańczowy.

2010-11-17 21:57

Nowe prace w naszych szkolnych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Galeria "Świat wyobraźni" wzbogaciła się o prace związane z konkursem "Twórczość Marii Konopnickiej jako inspiracja do prac plastycznych", w którym brali udział uczniowie naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Złotoryi. W galerii "Na Piętrze" zaś zostały zaprezentowane nowe prace dzieci z klasy Ib, IIa i IIb. Zapraszamy do ich oglądania.

2010-11-10 21:33