Wizyta uczniów klas II w jednostce Straży Pożarnej z okazji Dnia Strażaka.

Z okazji Dnia Strażaka uczniowie klas II z wychowawczyniami odwiedzili naszą chojnowską Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Państwowej Staży Pożarnej. Złożyli życzenia oraz bukiet kwiatów z pięknym obrazkiem związanym z pracą strażaków w podzięce za ich trudną pracę. Strażacy pokazali im najnowszy sprzęt gaśniczo-ratowniczy oraz oprowadzili po swojej jednostce.

2010-05-05 22:15

Zdjęcia klas z lutego 2010 (rok szkolny 2009/2010).

Zdjęcia klas z połowy lutego 2010 r. Brakuje zdjęcia klasy IIa.

2010-05-03 18:02

Spotkanie z rzecznikiem praw dziecka.

Uczniowie klas V i VI mieli możliwość spotkania się w dniu dzisiejszym z rzecznikiem praw dziecka przy TPD w Legnicy. P. Bożena Miktus przedstawiła uczniom możliwości interwencji rzecznika oraz problemy, z którymi zgłaszają się dzieci i rodzice. Z nauczycielami spotkał się drugi rzecznik praw dziecka przy TPD w Legnicy - p. Włodzimierz Szyposz, który przedstawił uwarunkowania prawne działań rzecznika.

2010-05-02 12:02

Rocznica Konstytucji 3 Maja.

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - klasa IIa wraz z wychowawczynią przygotowały inscenizację z tej okazji. Uczniowie mogli zapoznać się z chronologią wydarzeń oraz postaciami związanymi z konstytucją.

2010-05-02 12:01

Zajęcia dla uczniów nt psów ras północnych.

Klasa IIIa z wychowawczynią uczestniczyły w dniu 29 kwietnia w zajęciach z udziałem rodziców uczniów nt psów ras północnych. Na zajęciach przygotowanych przez p. Annę i Tadeusza Rybczyńskich dzieci mogły zapoznać się z rasami psów północnych, sporcie zaprzęgowym oraz współpracy człowieka z psem.

2010-05-02 12:00