Dni Chojnowa - korowód i występ naszych artystów.

Tradycyjnie - na początku czerwca - Chojnów obchodzi swoje dni. I jak co roku rozpoczynają się one kolorowym korowodem z udziałem chojnowskich szkół. Nasza szkoła oczywiście też bierze w nim udział. Oprócz korowodu nasi artyści zaprezentowali na scenie 5-minutowy układ słowno-akrobatyczno-muzyczny. I jak co roku nasza szkoła zaprezentowała się kolorowo i okazale. Podziękowania dla wszystkich uczestników naszego korowodu, nauczycieli przygotowujących dzieci do występu oraz samych artystów. Film - tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=6d64PD41tYs

2010-06-12 19:54

Wizyta uczniów klas I i II w gospodarstwie agroturystycznym.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I i II wraz z opiekunami korzystając z pięknej pogody odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne w Michałowie. Atrakcji było co niemiara. Humory dopisały - podobnie jak pogoda.

2010-06-11 23:17

Bookcrossing.

9 czerwca odbyła się po raz pierwszy w Chojnowie akcja bookcrossing'u. Brali w niej również udział nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły.

2010-06-11 23:16

Udział naszych piłkarzy w Orange Cup.

Nasza szkolna reprezentacja piłkarzy z klas IV oraz III wzięła w dniu dzisiejszym udział w finałach wojewódzkich turnieju Orange Cup. Nasi piłkarze pod wodzą p. Mariusza Nawrockiego rozegrała na boiskach dzierżoniowskiego OSiR-u 3 mecze: 1. UKS MOKSiR Skorpion Lubań - SP3 Chojnów - 3:1 2. SP 3 Chojnów - SP Duszniki - 3:1 3. SP 3 Chojnów - Top Talent Wrocław - 0:8 Ostatecznie chłopcy zajęli 3 miejsce w grupie A. Gratulacje dla piłkarzy i opiekuna.

2010-06-10 21:12

Dzień Szkoły bez Przemocy oraz Szkolny Dzień Humoru.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodzony był - podobnie jak w całej Polsce - Dzień Szkoły bez Przemocy. Scenariusz dzisiejszych obchodów był bardzo bogaty. Były rozgrywki piłki nożnej chłopców z klas IV-VI, piłki siatkowej dziewcząt z klas IV-VI, konkurs plastyczny "Tam gdzie radość, nie ma przemocy" zakończony wystawą prac w galerii "Świat wyobraźni", konkurs literacki "Pomagam innym" dla klas IV-VI, zbiórka serduszek z uczynkami od dzieci klas I-III "Nasze dobre uczynki", zbiórka zabawek dla Domu Dziecka w Golance, "Dzień bez przemocy - Szkolnym Dniem Uśmiechu" - zajęcia wychowawcze w klasach związane z przyjaźnią, empatią, pomocą innym oraz prezentacja klas na "Dzień Uśmiechu".

2010-06-07 18:43