Sprzątanie świata.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. U. Bisiorek brali udział w corocznej akcji Sprzątania świata. Krajowym patronem i koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Nasza Ziemia. Nasi uczniowie porządkowali teren wokół szkoły, na placu Dworcowym oraz ulicę Zieloną.

2010-09-21 20:17

Dzień Sybiraka.

W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Sybiraka. Dzień ten przypada w rocznicę wydarzeń z 1939 r. Dla przypomnienia losu Polaków wywożonych w głąb Rosji - p. Urszula Bisiorek oraz p. Ewa Więcek przygotowały dla uczniów klas III i IV krótkie prelekcje połączone z pokazem zdjęć i mapami przypominające te czasy.

2010-09-17 23:16

Spotkanie z przedstawicielem legnickiej Policji.

Jak co roku na początku września naszą szkołę odwiedził p. Robert Wierzbicki - przedstawiciel legnickiej Policji. Spotkał się on w dniu dzisiejszym z naszymi najmłodszymi uczniami omawiając podstawowe zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz reguły bezpiecznego zachowania się w szkole i poza nią. Przy okazji odwiedził też niektóre klasy starsze przypominając również o bezpieczeństwie.

2010-09-17 23:12

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011.

Po raz kolejny - już 48 w historii szkoły - 1 września rozległ się dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny. Powitał on wszystkie dzieci, które po wakacjach powróciły do szkolnych ławek. Szczególnie gorąco zaprosił do szkoły naszych pierwszaków, którzy rozpoczynają naukę w dwóch klasach pierwszych. Po spotkaniu na boisku przed szkołą odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach.

2010-09-02 23:07

Lata 80-te.

Zdjęcia z końca lat 70 i początku 80-tych. Początek zdjęć kolorowych. Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego 1979/80, święta sportu, pochodów pierwszomajowych, zdjęcia klas, z 25 lecia szkoły, zdjęcia z kroniki...

2010-09-02 23:00