Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016

Wrześniowe wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przyniosły następujące wyniki:

przewodnicząca: Marta Krasna

z-ca przewodniczącej: Kacper Kapral

członkowie: Marta Jadach, Laura Ziembowska, Julia Woronowicz

Opiekunowie samorządu: p. Bernarda Borkowska i p. Dorota Sienkiewicz

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2015

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przyniosły następujące wyniki:

przewodniczący: Oskar Wyrwał

z-ca przewodniczącego: Natalia Kamińska

członkowie: Kacper Rogowski, Oriana Kulpińska, Gracjan Fedak.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2014

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przyniosły następuące wyniki:

przewodnicząca: Weronika Bielecka

z-ca przewodniczącej: Konstancja Iwańska

członkowie: Kacper Rogowski, Marta Klimczyk, Oriana Kulpińska

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2013

25 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były one kampanią wyborczą, do której zgłosili się uczniowie klas IV-VI pragnący pracować w samorządzie i reprezentować uczniów w wielu ważnych sprawach. Wszystko odbywało się z pomocą opiekuna samorządu - p. Urszuli Bisiorek. Wyniki wyborów - po przeliczeniu głosów - zostały również dzisiaj ogłoszone. W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014 weszły: Jagoda Bielecka, Weronika Bielecka, Jagoda Jadach, Marta Zatwarnicka, Maja Łysoń i Aleksandra Kruk.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2012.

W ostatnich dniach odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Oficjalne ogłoszenie wyników wyborów – w dniu dzisiejszym. Komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów ogłosiła wyniki. Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2012/2013 będzie pracował w następującym składzie: Anita Smoleń, Jagoda Bielecka, Marta Zatwarnicka, Jagoda Jadach oraz Ewelina Płachta. Przewodnicząca samorządu – z największą liczbą zebranych głosów została Anita Smoleń. Samorządem opiekuje się p. Urszula Bisiorek.

A zdjęcia z wyborów - już teraz w galerii zdjęć.

W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich 136 oddanych głosów ogłosiła wyniki. Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2011/2012 będzie pracował w następującym składzie: Jagoda Bielecka, Małgorzata Mazurkiewicz, Gabriela Przykład, Anita Smoleń, Natalia Smoleń, Kacper Wyrwał i Marta Zatwarnicka. Przewodnicząca samorządu – z największą liczbą zebranych głosów została Natalia Smoleń. Samorządem opiekuje się p. Urszula Bisiorek.

W piątek - 15 października - odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad całością kampanii wyborczej czuwała opiekun samorządu - p. U. Bisiorek. Do prac w samorządzie kandydowało 11 uczennic z klas IV-VI.

Skład samorządu:

przewodnicząca - Gabriela Przykład

zastępcy przewodniczącej - Natalia Kawerska i Aleksandra Kruk

członkowie - Klaudia Hołowacz, Anita Smoleń i Natalia Smoleń.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

W dniu 13 października 2009 r. odbyły wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród 12 kandydatów uczniowie wybrali 7, którzy będą tworzyli nasz szkolny samorząd.

Skład samorządu:

Przewodnicząca – Małgorzata Mazurkiewicz

z-ca przewodniczącej – Magda Czarny

członkowie samorządu – Natalia Smoleń, Tomasz Grabowiecki, Anna Osadkowska, Gabriela Przykład, Dominika Jędraszczyk

opiekun samorządu – p. Urszula Bisiorek

Rok szkolny 2008/2009

przewodniczący - Kacper Majoch

zastępca przewodniczącego - Aleksandra Fokt

protokolant - Amanda Prostek

członkowie prezydium - Aida Siniak, Joanna Gawek, Anna Osadkowska, Tomasz Grabowiecki

Wyniki konkursu na najaktywniejszą klasę w I półroczu:

I miejsce - VIa (213 pkt)