Dzień Szkoły bez Przemocy oraz Szkolny Dzień Humoru.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodzony był - podobnie jak w całej Polsce - Dzień Szkoły bez Przemocy. Scenariusz dzisiejszych obchodów był bardzo bogaty. Były rozgrywki piłki nożnej chłopców z klas IV-VI, piłki siatkowej dziewcząt z klas IV-VI, konkurs plastyczny "Tam gdzie radość, nie ma przemocy" zakończony wystawą prac w galerii "Świat wyobraźni", konkurs literacki "Pomagam innym" dla klas IV-VI, zbiórka serduszek z uczynkami od dzieci klas I-III "Nasze dobre uczynki", zbiórka zabawek dla Domu Dziecka w Golance, "Dzień bez przemocy - Szkolnym Dniem Uśmiechu" - zajęcia wychowawcze w klasach związane z przyjaźnią, empatią, pomocą innym oraz prezentacja klas na "Dzień Uśmiechu".

2010-06-07 18:43

Dzień Dziecka.

Z okazji Dnia Dziecka klasy I-III miały dyskotekę. Była to tzw realizacja Planu B - pogoda zepsuła zaplanowany na ten dzień rajd. Dzieci pod opieką wychowawców bawiły się w sali chojnowskiego MOKSiR przy muzyce prezentowanej przez DJ'a. Starsze klasy świętowały ten dzień na zajęciach zorganizowanych przez swoich wychowawców.

2010-06-05 21:06

Dzień Mamy i Taty w klasie Ia.

Z okazji obchodzonego parę dni temu Dnia Matki i Dnia Ojca - klasa Ia pod opieką wychowawczyni - p. Miroslawy Spes - przygotowała dla swoich rodziców przedstawienie, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie tej klasy.

2010-06-01 22:34

Kolorowy ogród - akcja klasy IIa.

25 maja również klasa IIa wzięła udział w akcji "Kolorowy Ogród". Uczniowie tej klasy sadzili w naszym szkolnym ogródku kwiaty, dzięki którym miejsce to staje się bardziej kolorowe.

2010-06-01 22:31

Dzień Dobrych Uczynków.

Dnia 19 maja również w naszej szkole obchodzony był Dzień Dobrych Uczynków. Za dobry uczynek każdy mógł otrzymać "uśmieszek". Kursował też na hulajnodze specjany listonosz zbierający i rozwożący wiadomości o dobrych uczynkach.

2010-06-01 22:30